PAKILTI(UK) 42mm-46mm 42-46 mm 42 iki 46 Step up Filter Ring Adapter

PAKILTI(UK) 42mm-46mm 42-46 mm 42 iki 46 Step up Filter Ring Adapter

p220

Nauja

Yra sandėlyje

€0.83
Vnt.

Žymos: bryton, 46 paspartinti žiedas, slr fotoaparatas, žiedas žingsnis iki, dviračio kompiuteris xiaomi, a6400 krepšys, nikon d3000 display screen, "leica" prizmė, 800mm objektyvu, 37mm žiedas.

Naudojant Step Up Ir Step Down Žiedai Geriau Fotografuoti

Kas yra žingsnis iki žiedas

Žingsnis iki žiedai, taip pat žinomas kaip adapterio žiedus, leidžia jums naudoti filtrai ir priedai, kurie yra ne tokio pat dydžio kaip jūsų kameros objektyvą.Objektyvai ir filtrai būna labai įvairių tipų ir dydžių, ir, deja, jie ne visada telpa kartu teisingai.Laimei, yra žingsnis aukštyn arba atsistatydinti, filtras, tiesiog apie bet reikia.

Kaip sustiprinti žiedai darbo

Žingsnis iki žiedai pateikti taip, kad tilptų didesnio skersmens filtrą ar priedų į mažesnį objektyvą.Žingsnis iki žiedai varžtus į savo lęšiai, sriegių sriegimo ir numatytos didesnės gija su tada galite pridėti kitų elementų, įtraukti daugiau žingsnis iki žiedai.

Kaip žingsnis žemyn žiedai darbo

Žingsnis žemyn žiedai dirbti tiksliai taip pat, bet vietoj to pateikite būdas pridėti mažesnių priedai ir filtrai didesnius objektyvus.

Svarbu pažymėti, kad paprastai, kuo toliau nuo objektyvo jums vieta filtro blogiau optika bus.Jis visada geriausia ieškoti ploniausias adapterio žiedas, kad jūs galite rasti, jie bus išsaugoti filtrą, arti objektyvo.

Gamyba

Medžiagos: metalas

Vyrų sriegis:42mm

Vidiniu sriegiu:46mm

Pakuotė:

42mm-46mm paspartinti žiedas X1

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai