Vaikiški marškinėliai 3D Skandalas Žvaigždės-Smėlio

Vaikiški marškinėliai 3D Skandalas Žvaigždės-Smėlio

p461

Nauja

Yra sandėlyje

€11.29 €8.47
Vnt.

Žymos: xr telefono ultra plonas.

Produkto Informacija

Megzti marškinėliai leidžia vaiko odai kvėpuoti ir nekelia fetter judėjimo metu aktyvūs žaidimai.Trumpas apykaklės ne ruožas, laikui bėgant, ir modelis neatitinka įtrūkimai ir neišblunka net po dažno plovimo.Visą antspaudas atrodo įspūdingai ir visada padės rasti vaikas minioje.

Sezonas: demisezon

Programos Tipas: sublimacija ant audinio

Informacija: apvalia iškirpte, ilgis iki klubų linijos

Priežiūra: plauti ne aukštesnėje kaip 40 laipsnių.Geležies temperatūroje ne didesnis kaip 110 laipsnių.Nenaudokite baliklių

Sudėtis: 100% hipoalergicznych poliesteris

Servisas Kokybės užtikrinimo Visi produktai dėl Tmall yra sertifikuotos pardavimui Rusijoje.Kurjerių pristatymas Mes tiekiame Co sandėlių Maskvoje.Jei jūsų adresas yra neįtraukti į pasiuntinių paslaugų aprėpties srityje, mes išsiųsti užsakymą elektroniniu paštu.Užsakymo gavimą Prieš atidarydami sklypas, dalyvaujant kurjeriui ar pašto darbuotoju patikrinti, ar jis nepažeistas.Prekių grąžinimo * galite grąžinti elementą be paaiškina priežastis, per 15 dienų nuo prašymo gavimo dienos.

* Ppicoxpaнeния coxpaнeния тoвapнoгo Vida ir цeлocтнocти упaкoвки, za иcключeниeм тoвapoв кaчecтвa из iš пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Nr. 55 OT 19.01.1998 ir Nr. 942 OT 10.11.2011 (įsk. Тoвapы asmens higienos ir kelyje, тpикoтaж, тpикoтaж, oc, ocand Psl.), ir тoвapoв galima индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция oпpoдaвцe Atskirų tiekėjas Лeвчeнкo вилиили

Гocудapствeнный нннo o o физичecкoгo лиц 315547600040251

Pemme tiekėjas Rжим мaгaзинa: кpуглocутoчнo.

Римим послиба пoддeржки: 09: 00 eikite 19:00 (веми)

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai