Tai yra tokios paskolos, kuomet kredito bendrovė vertina ne žmogaus pajamas gaunamas iš darbo. Gauti paskolą nedirbančiam asmeniui yra nepaprastai sunku dėl akivaizdžių priežasčių. Dauguma kredito bendrovių tiesiog neprisiima tokios didelės rizikos. Norint gauti paskolą nedirbant reikia atitikti daugybę svarbių reikalavimų, t.y. turėti nepriekaištingą reputaciją, švarią kredito istoriją. Visgi, kai kurios bendrovės prisiima riziką ir išduoda paskolas nedirbantiems, tačiau jos dažniausiai išduodamos mažoms sumoms ir trumpam terminui, logiška, kad nedirbantis žmogus gaus žymiai mažesnį pasiūlymą iš kredito bendrovės nei žmogus, turintis pasyvias pajamas.

Neturintiems darbo asmenis paskolos taip pat yra išduodamos, kaip ir visiems kitiems, tačiau reikia atitikti tam tikrus reikalavimus ir susitaikyti su tuo, kad tikrai negausite palankaus ir gero pasiūlymo lyginant su žmogumi turinčiu darbą.

Kredito bendrovės išduodamos paskolas bedarbiams ir taip prisiima labai didelę riziką ir atsakomybę, todėl apie dideles paskolos sumas tokiu atveju reikėtų pamiršti.

Kadangi paprastai išduodant paskolą kredito bendrovė labiausiai atsižvelgia į žmogaus gaunamas pajamas iš darbo, kai paskola išduodama bedarbiui yra atsižvelgiama į kitus dalykus, dažniausias ir svarbiausias iš jų – ar paskolos besikreipiantis žmogus turi kokio nors turto.

Bedarbiams taip pat galioja nemokamos paskolos sąlygos, jeigu pasirinkta bendrovė šią akciją taiko. Trumpai tariant, jeigu skolinatės pirmą kartą, egzistuoja toks dalykas, kaip pirma paskola nemokamai. Tai reiškia, kad paskolą išduodanti bendrovė pirmą paskolą Jums išduos be jokių palūkanų ar papildomų mokesčių, todėl atgal atiduosite lygiai tokią pačią sumą, kokią pasiskolinote, todėl jeigu esate bedarbis ir dar niekad nebuvote pasiėmę paskolos, apsvarstykite nemokamos paskolos galimybę ir pasidomėkite bendrovėmis, kurios teikia šią paslaugą, nes ji yra teikiama ir asmenims neturintiems darbo.

Paskolos neturintiems darbo

Kreditas bedarbiui

Imti paskolą neturint darbo rekomenduojama tik tada, kai pinigų reikia kritiniu atveju, pvz. apmokėti medicinines išlaidas. Geriausia imti nedidelę sumą neilgam terminui, jeigu turite kokio nors turto, rekomenduojame imti kreditą su užstatu, tuomet kredito bendrovė atsižvelgia į Jūsų turimą turtą ir išduoda tam tikrą sumą nuo jo vertės, dažniausiai apie 80 procentų turto vertės. Įkeisti galima nekilnojamą turtą, automobilį ir t.t.. Jeigu kredito bendrovė siūlo nemokamas paskolas, jūs galite gauti nemokamą paskolą net ir jei esate bedarbis, tačiau tokiu atveju reikia turėti nepriekaištingą kredito istoriją.

Greitieji kreditai bedarbiams

Paskolos ir greitieji kreditai išduodami ir bedarbiams asmenims ne jaunesniems nei 18 metų amžiaus, o kai kurie kreditoriai jas išduoda tik vyresniems nei 21 arba 22 metų asmenims, tai, žinoma priklauso nuo bendrovės.

Jeigu turite kokio nors turto, pvz. nekilnojamojo turto arba automobilį, tai gali labai pagelbėti jeigu nuspręsite imti paskolą su užstatu, į ją įkeičiant turimą turtą. Tokiu atveju paskolą išduodanti bendrovė matys, kad nors ir esate bedarbis, bet turite kažkokio turto, kurį galite įkeisti, todėl ne tik bus sumažinama rizika, bet ir gausite žymiai geresnes sąlygas. Kredito bendrovė atsižvelgia į Jūsų turimo turto vertę ir pasiūlo tam tikrą sumą nuo jo vertės, dažniausiai apie 80 procentų. Taip pat privalu turėti kokį nors tapatybę patvirtinantį dokumentą bei elektroninę bankininkystę, nes būtent per ją ir vyks Jūsų tapatybės patvirtinimas kredito bendrovei.

Šios paskolos išduodamos mažomis sumomis ir trumpiems terminams, todėl jeigu Jums reikalinga didesnė suma – rekomenduojama rinktis paskolą su turto įkeitimu. Geriausia imti paskolą tada, kai darbo neturite laikinai, tačiau jeigu jau ilgą laiką negalite rasti darbo, tuomet galvokite apie paskolą labai atsakingai, įvertinkite ar sugebėsite laiku sumokėti, nes kitu atveju bus skaičiuojami delspinigiai ir grąžintina suma tik augs. Nesiskolinkite tam, kad padengtumėte kitas skolas, nes taip tik pakliūsite į dar painesnę ir sunkesnę situaciją iš kurios bus labai sunku išlipti. Kadangi kreditoriams išduoti paskolą nedirbantiems asmenims yra labai didelė rizika, todėl akivaizdu, kad ir palūkanos bus žymiai didesnės nei skiriamos žmoniems turintiems darbą, todėl labai stipriai įvertinkite savo finansines galimybes.

Apžvelkite kelias kredito bendroves, palyginkite, išsirinkite geriausią pasiūlymą. Jeigu visgi nusprendžiante pildyti paraišką ir tai darote pirmą kartą – užsiregistruokite pasirinktoje kredito bendrovėje, patvirtinkite savo tapatybę per el. bankininkystę ir užpildykite paraišką. Bendrovė ją išnagrinės ir atsiųs Jums atsakymą, ar Jums bus suteikta paskola, ar ne. Jeigu atsakymas teigiamas – nedelsiant gausite pavedimą į savo banko sąskaitą.

Paskolos neturintiems darbo

Dėl didelės rizikos, bedarbiams paskolos yra išduodamos mažomis sumomis ir labai trumpiems terminams. Jeigu Jums reikalinga didesnė suma, tokiu atveju, kaip jau minėjome, reikėtų turėti bent jau kažkokio turto, kurį galėtumėte įkeisti. Žinoma, kaip ir imant bet kokią kitą paskolą, labai svarbu turėti gerą ir švarią kredito istoriją, priešingu atveju, jeigu turite įsiskolinimų, Jūsų kredito istorija nėra švari ir neturite darbo su pasyviomis pajamomis, Jūsų šansai gauti paskolą bus neapsakomai maži, nes paprasčiausiai jokia paskolas išduodanti bendrovė nenorės prisiimti tokios rizikos.

Kreditai bedarbiams

Savaime suprantama, jeigu neturite darbo ir galvojate imti paskolą, ypač svarbu yra įvertinti savo finansines galimybes ir pagalvoti, ar tikrai sugebėsite grąžinti pasiskolintą sumą. Jeigu darbo neturite tik laikinai, tuomet žinoma rizika mažesnė, tačiau jeigu neturite ir artimiausiu metu neturėsite darbo ir pasyvių pajamų šaltinio, paskolą grąžinti gali būti labai sunku. Būtent dėl to bedarbiams paskolas rekomenduojame imti TIK kritiniais atvejais, kai pavyzdžiui reikia susimokėti už medicinines išlaidas. Jeigu neturite darbo, jokiais būdais nemanykite imti paskolos tam, kad padengtumėte kitas turimas skolas, taip galite įklimpti tik į dar gilesnį paskolų liūną, iš kurio ne tik bus sunku išlipti, bet taip pat sugadinsite ir savo kredito istoriją.

Išbandyti paskolos skaičiuoklę