Jokia paslaptis, kad emigracijos lygis Lietuvoje yra nepaprastai didelis, o to priežastis labai paprasta – nepakankami atlyginimai, kurie pragyvenimą daro kur kas sudėtingesnį. Dėl to didelė dalis šalies gyventojų priima sprendimą emigruoti ir ieškoti darbo kitose šalyse, ieškant geresnio gyvenimo sąlygų. Deja, ne visiems pasiseka tą lengvesnį gyvenimą surasti, o kartais net ir pasisekus, dėl nenumatytų priežasčių prireikia skolintis. Priklausomai nuo kiekvieno žmogaus poreikių, skolinamasi iš skirtingų šaltinių, vieni renkasi skolintis iš pažįstamų arba šeimos narių, giminaičių, kiti renkasi paskolų ir greitųjų kreditų bendroves.

Priėmus sprendimą skolintis iš paskolos bendrovės, paskolą gauti bus ganėtinai sunku, jeigu dirbate užsienyje. Pagrindinis ir svarbiausias reikalavimas šiuo atveju – atlyginimą kitoje šalyje gauti eurais. Tai ko gero ir tampa viena iš pagrindinių problemų, kadangi lietuviai yra pamėgę tokias šalis, kaip Didžioji Britanija, Švedija, Danija, kur atlyginimai yra mokami ne eurais, o kitomis valiutomis, todėl tokiu atveju paskolos gauti nepavyks arba tai padaryti bus nepaprastai sunku ir tik su tam tikromis sąlygomis. Jeigu dirbate šalyje, kurioje atlyginimas Jums mokamas ne eurais, ir galvojate Lietuvoje įsigyti namą, o dėl trūkstamų lėšų reikalinga būsto paskola, teks ieškoti kitų alternatyvų, nes tokios paskolos nėra teikiamos. To priežastis labai paprasta, mūsų paskolų bendrovės neturi galimybės peržiūrėti ir įvertinti nei Jūsų gaunamų pajamų, nei esamos kredito istorijos statuso, kai dirbate kitoje šalyje, o kaip žinoma būsto paskolos dažniausiai išduodamos nemažomis sumomis, todėl savaime suprantama, kad jokia paskolų bendrovė nenorės prisiimti tokios rizikos nežinodama Jūsų finansinės padėties.

Kreditai dirbantiems užsienyje

Ne paslaptis ir tai, kad labai didelė dalis emigravusių Lietuvių kaimyninėse šalyse yra įsidarbinę ir dirba nelegaliai. Jeigu esate tokių asmenų tarpe, paskolos taipogi negausite. Nelegaliai įsidarbinti nusprendžiama dėl to, kad valstybei nereikia mokėti jokių papildomų mokesių ir nėra įskaičiuojamas nei socialinis draudimas, nei kitos socialinės garantijos, kurių dirbant kaimyninėse šalyse dažnam emigrantui ir nereikia, todėl nelegaliai gaunamas atlyginimas yra kur kas didesnis. Deja, gaunant nelegalų atlyginimą, jo nedeklaruojate, todėl jokia finansinė bendrovė Jūsų nelegaliai įgautų pajamų nematys ir negalės vertinti, ko pasekoje būsite vertinamas kaip bedarbis asmuo, o kaip žinia tokiems asmenims paskolos yra išduodamos sunkiau ir atsakingiau.

Priešingu atveju, jeigu užsienio valstybėje dirbate legaliai, atlyginimą gaunate eurais, tuomet paskolos galite prašyti ne tik tos šalies, bet ir Lietuvos paskolų bendrovėse, tereikia deklaruoti gautas pajamas, kad jas galėtų matyti pasirinkta bendrovė ir įvertinti paskolos prašymą. Kaip žinia, dirbant legaliai, galite paskolos prašyti ir kitoje valstybėje, o ir tarp siūlomų palūkanų nebus didelio skirtumo, nei paskolą imant Lietuvoje, tačiau to daryti nerekomenduojame paprasčiausiai dėl to, kad Jums gali būti nepalankus valiutų skirtumas, ko pasekoje labiau apsimokėtų paskolą imti iš Lietuvoje esančios kredito bendrovės.

Jeigu užsienyje gaunamą atlyginimą deklaruosite ir paskolos prašysite iš lietuviškos bendrovės, Jums bus siūlomos labai palankios paskolos sąlygos, net ir didesnėmis sumomis. Taip yra dėl to, nes kaip minėjome prieš tai, užsienyje gaunami atlyginimai kartais net keletą kartų viršyja atlyginimus, mokamus Lietuvoje, todėl kredito bendrovė matydama, kad gaunate ganėtinai nemažas ir pasyvias mėnesines pajamas, tikrai neatsisakys išduoti Jums paskolą, net jeigu ir turite prastesnę kredito istoriją iš anksčiau.

Išbandyti paskolos skaičiuoklę