Seniau paskolos įsiskolinusiems asmenims išduodamos būdavo labai sunkiai, tačiau oficialių statistikų duomenys rodo, kad Lietuvoje kas trečias asmuo turi kokių nors finansinių įsiskolinimų, tad visai nenuostabu, kad ši paslauga ganėtinai stipriai išpopuliarėjo ir dabar yra išduodama žymiai lengviau ir paprasčiau nei prieš tai.

Dabar paskolos išduodamos net ir giliai su skolomis įklimpusiems asmenims, tik žinoma ne visos bendrovės tai siūlo, savaime suprantama, kad tai yra labai didelė rizika, kurią bendrovė turi prisiimti sutikdama išduoti tokią paskolą.

Greitieji kreditai turintiems skolų

Greitieji kreditai turintiems skolų

Tačiau, ne kiekviena kredito bendrovė sutinka su tokia rizika ir atsakomybe, kad išduotų paskolą įsiskolinusiam asmeniui. Jei ir nutinka taip, kad paskola išduodama – reikia atitikti daugybę kriterijų, kuriuos nustato ir vertina bendrovė.

Įsiskolinę asmenys gali pildyti paraiškas ir prašyti paskolos lygiai tokia pačia tvarka kaip ir visi kiti, taip pat, jeigu prašymas patvirtinamas, pinigai į sąskaitą išmokami vos kelių minučių bėgyje.

Įsiskolinę asmenys paskolos prašyti gali lygiai tokia pačia tvarka kaip ir visi kiti, paprasčiausiai užpildant prašymo paraišką pasirinkto kreditoriaus svetainėje. Tuomet reikia palaukti, kol bendrovė įvertins Jūsų prašymą, į jį atsižvelgs ir jeigu jis bus patvirtintas, pinigus į Jūsų sąskaitą perves vos kelių minučių bėgyje.

Kaip ir minėjome, net jeigu jau esate turėję bėdų su buvusių paskolų grąžinimu, vistiek galite bandyti gauti dar vieną paskolą. Vienas iš svarbiausių faktorių, į kuriuos atsižvelgia kreditą išduodanti įmonė, tai Jūsų mokumas. Būna vedama kreditingumo vertinimo apskaita, kurios metu tikrinama, kaip Jums sekėsi mokėti įmokas prieš tai turėtoms skoloms, jeigu įmokos buvo mokamos laiku, Jūsų šansai gauti naują kreditą tik didėja. Savaime suprantama, priešingu atveju, jeigu matoma, kad reikiamu laiku nesugebėdavote grąžinti reikiamos sumos ar bent jau tam tikros dalies – dažniausiai tokie paskolos prašymai yra atmetami. Būtent dėl to, rekomenduojame paraiškas pildyti keliose paskolų bendrovėse iš karto. Mūsų svetainėje taip pat galite rasti mūsų rekomenduojamų kreditorių sąrašą su informacija, todėl užpildydami paraiškas keliuose iš jų ne tik didinate savo galimybes gauti paskolą, bet ir galite palaukti, kol gausite atsakymus iš visų pateiktų užklausų tam, kad galėtumėte palyginti, kuri bendrovė Jums gali pasiūlyti geriausias ir palankiausias sąlygas.

Paskolos turintiems skolų

Jeigu prieš tai turėjote pasiėmę nedidelės sumos greitąjį kreditą, net jei ir jį atiduodant buvo kilę bėdų, šansai gauti naują paskolą išlieka nemaži, šansai žinoma mažėja, jeigu anksčiau buvote pasiskolinę didelę sumą pinigų, kurią grąžinti sekėsi sunkiau, bet net ir tokiu atveju vistiek galite bandyti pateikti naują prašymą paskolai gauti.

Visiškai kita kalba yra anstoliai. Jeigu praeityje turėjote kokių nors įsipareigojimų anstoliams, arba esate jiems skolingi, tokiu atveju beveik visi paskolų prašymai yra atmetami ir nedengiami.

Jeigu Jūs esate įsiskolinęs ir norite gauti dar vieną greitąjį kreditą, kreditoriaus bendrovė atsižvelgia į šiuos dalykus – vedama kreditingumo vertinimo ataskaita, kurios metu tikrinama ir vertinama, ar laiku atsiskaitydavote įmonėms, kurioms buvote įsiskolinę prieš tai. Jeigu po tikrinimo pamatoma, kad kai prieš tai buvote įsiskolinę nespėdavote laiku atsiskaityti, tokiu atveju kredito prašymas dažniausiai atmetamas ir paskola neišduodama. Kreditoriai tikrina mokėjimų ataskaitas tam, kad nustatytų Jūsų mokumo galimybes ir įsipareigojimus.

Jeigu nenorite atiduoti pasiskolintos sumos būnate įrašomas į skolininkų sąrašą. Esant skolininkų sąraše ne tik nebegausite jokių vartojimo paskolų, bet ir negalėsite nieko įsigyti išsimokėtinai iš parduotuvių, kurios siūlo lizingo paslaugą.

Taigi, jeigu jau esate įsiskolinę ir mąstote apie dar vieną vartojimo paskolą – labai gerai apsvarstykite, ar sugebėsite ją išmokėti. Taip pat peržvelkite mūsų rekomenduojamų kredito bendrovių sąrašą tam, kad rastumėte palankiausią kreditoriaus pasiūlymą.

Išbandyti paskolos skaičiuoklę