Per giliai įklimpus į skolas, kai pečius slegia ne vienos, o kelių bendrovių negrąžinos skolos gelbėja paskolų refinansavimas. Kas tai yra? Tai yra sprendimas įsiskolinusiems asmenims, kuomet visi Jūsų finansiniai įsipareigojimai ir skolos yra sujungiamos ir perkeliamos į vieną vietą. Trumpiau tariant, žmogus perkelia savo skolas į kitą finansinę bendrovę, kuri pasiūlo mažesnes palūkanas. Gaunasi, kad nauja bendrovė nuperka Jūsų skolas iš kitos bendrovės už mažesnes palūkanas ir turima abipusė nauda. Ne retais atvejais būtent paskolos refinansavimas ir yra ta priemonė, kuri padeda žmogui išbristi iš gilaus paskolų liūno.

Paskolų refinansavimą dažniausiai renkasi asmenys, kurie yra per giliai įklimpę į skolas ir nebegali išmokėti skolų kreditoriams. Didžioji dalis vartojimo paskolų bendrovių teikia refinansavimo paskolą, o užpildyti paraišką galite paprasčiausiai internetu. Refinansavimas internetu veikia taip pat, kaip ir paraiškos pildymas paskolai, netgi paprasčiau, bet ilgiau. Kaip ir norint gauti greitąjį kreditą ar paskolą, prašant paskolos refinansavimo tereikia užpildyti paraišką pasirinktoje kreditoriaus bendrovėje ir laukti atsakymo.

Nenumatytomis aplinkybėmis pritrūkus pinigų – imti paskolą yra dažna ir normali išeitis, iš tikrųjų paskolų ėmimas vien Lietuvoje yra taip išpopuliarėjęs, kad nereikia nei kelti kojos iš namų, viską galima padaryti internetu, tereikia užpildyti paraišką norimoje kredito bendrovėje ir laukti jų pasiūlymo. Savaime suprantama, kad prieš imant paskolą vienas iš svarbiausių faktorių yra savo finansinių galimybių įvertinimas. Kredito bendrovės vilioja klientus siūlydamos palankias palūkanas ir grąžinimo sąlygas, tačiau skubėjimas tikrai nėra gera išeitis, turint omeny, kad viena mažytė klaidelė ar netinkamai įvertintos finansinės galimybės gali privesti prie labai skaudžių pasekmių, kuomet yra įklimpstama į gilų paskolų liūną. Dažniausia to priežastis yra, kai žmogus nebegalėdamas padengti savo išsiimtos paskolos puola į paniką, ieško alternatyvų, o dažniausia alternatyva yra dar vienos paskolos ėmimas tam, kad būtų padengta senoji, o tai priveda tik prie dar didesnių nemalonumų.

Gera žinia ta, kad taip nutinka gerokai daugiau žmonių, nei galėtumėte pagalvoti. Ne veltui sakoma, kad nėra padėties be išeities, šiuo atveju išeitis yra ir ji ganėtinai paprasta, tai – paskolų refinansavimas.

Kas tai yra? Refinansavimas, tai trumpai tariant Jūsų jau turimų įsiskolinimų sujungimas į vieną. Ši paslauga teikiama tiek fiziniams asmenims tiek įmonėms.

Viskas vyksta beveik tokiu pačiu principu, kaip ir paprastos paskolos ėmimas, pirmiausia Jūs susirandate kredito bendrovę, kuriai norėtumėte perkelti savo jau turimus įsiskolinimus ir kuri Jums galėtų pasiūlyti tinkamiausias sąlygas, tuomet užpildote paraišką ir laukiate atsakymo. Kadangi kredito bendrovių rinka yra nepaprastai išplitusi, rekomenduojame neskubėti ir gerai įvertinti įvairių paskolų bendrovių teikiamas refinansavimo sąlygas ir galimybes.

Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems

Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems

Pagal statistikos duomenis, ko ne kas trečias asmuo Lietuvoje yra įsiskolinęs, tad natūralu, kad paskolos refinansavimas yra labai populiari paslauga. Įsiskolinusiems asmenims labai rekomenduojame rinktis refinansavimą. Atrodo, koks tikslas, juk vistiek liksiu įsiskolinęs? Taip, tačiau visi Jūsų įsiskolinimai bus sujungti į vieną, Jums nereikės bendrauti su keliomis skirtingomis bendrovėmis, taip pat Jums bus pateiktas geresnis pasiūlymas su mažesnėmis palūkanomis ir patogesnėmis mokėjimo sąlygomis pagal Jūsų mokumą.

Refinansavimas yra stipriai paplitęs įsiskolinusių asmenų tarpe ne veltui. Kuo gi tai taip naudinga?

Pavyzdžiui, turite pasiėmę paskolas keliose kredito bendrovėse ir dėl didelių palūkanų ar kitų priežasčių matote, kad jų grąžinti tikrai nepavyks. Tokiu atveju kreipkiatės į naują kredito bendrovę, kuri tiesiog nuperka Jūsų jau turimus finansinius įsiskolinimus ir juos sujungia į vieną, o tuo pačiu Jums suteikia mažesnes palūkanas ir geresnes grąžinimo sąlygas, nei turėjote prieš tai.

Didžioji dauguma kredito bendrovių siūlo refinansavimo paslaugą iki 10 000 eurų sumos, todėl nėra skirtumo, koks yra Jūsų turimos paskolos tipas, ar tai vartojimo, būsto, ar automobilio paskola, jeigu ji neviršyja 10 000 eurų sumos, galite kreiptis į bendrovę su prašymu ją refinansuoti. Tai teikia abipusę naudą tiek Jums, tiek bendrovei, kuri prisiims refinansavimą, todėl gauti šią paslaugą sunku nebus.

Ši paslauga labai populiari tarp asmenų, išsiėmusių greituosius kreditus. To priežastis paprasta, greitieji kreditai dažniausiai išduodami su labai didelėmis palūkanomis, tad pasitaiko, kai grąžinama suma būna vos ne dvigubai didesnė nei pasiskolinta suma. Tokiu atveju kreipiamasi su prašymu refinansuoti šį įsiskolinimą ir kita bendrovė jį perimusa skolintojui suteikia geresnes sąlygas.

Verta paminėti, kad refinansavus paskolą galima derėtis dėl geresnių palūkanų, negu turėjote. Refinansavimas taip pat suteikia galimybę į patogias mėnesines įmokas, todėl jeigu prieš tai turėjote įsiskolinimų keliose įmonėse, jas refinansavus jos susijungia ir tereikia vienos mėnesinės įmokos tam padengti, taip pat turite teisę su bendrove susiderinti Jums patogų mėnesinį įmokų grafiką. Refinansavus paskolą taip pat galite ir keisti sąlygas, pavyzdžiui prailginti paskolos grąžinimo terminą.

Taigi, jeigu jau taip atsitiko, kad su skolomis įklimpote giliau, negu tikėjotės, kiekvieną mėnesį darosi vis sunkiau padengti finansinius įsipareigojimus kreditą išdavusioms įmonėms, norite pailginti arba atidėti mokėjimo terminą arba paprasčiausiai norite pagerinti ir pakeisti turimas paskolos atidavimo sąlygas, tokiu atveju vertėtų susimąstyti apie paskolos refinansavimą, tik kaip minėjome, gerai atsirinkite bendrovę, kuriai ruošiatės perleisti savo turimas skolas.

Išbandyti paskolos skaičiuoklę